بیمار جدید

بیمارستان دندانپزشکی تهران با ده ها بیمه درمانی کار می کند و یک ارایه دهنده درون شبکه ای درمانی برای میلیون ها نفر می باشد. در اکثر موارد ، برای استفاده از خدمات درمانی بیمارستان دندانپزشکی نیاز به تائیدیه یا ارجاع به پزشک ندارد. با این حال بعضی از بیمه های درمانی ممکن است نیاز به گرفتن تائیدیه یا ارجاع به پزشک معتمد داشته باشد. نوبت های درمانی بر اساس ترتیب وقت دهی یا نیاز درمانی مرتب خواهد شد و تیم درمانی که درمان شما و خانواده شما را بر عهده خواهد گرفت تخصص و مهارت کافی برای انجام بهترین درمان را دارد.

مشاوره درمانی

جلسه مشاوره اولیه شما ممکن است شامل توضیحات پیرامون تشخیص و انتخاب های درمانی شما باشد. در بعضی مواقع ممکن است درمان شما در همان جلسه مشاوره شروع شود. و در بعضی مواقع ، در صورت وجود تاریخچه پزشکی پیچیده یا طرح درمان پیچیده ،  ارزیابی بیشتر و جلسه دوم جهت شروع درمان در نظر گرفته خواهد شد.

بیمازستان تخصصی دندان

در جلسه مشاوره لطفاً ما را با آوردن مدارک زیر راهنمایی کنید

  • بیماران جدید: ثبت پرونده دیجیتال سلامت دهان
  • نامه ارجاع و در صورت وجود رادیوگرافی و عکس های خود
  • یک لیست از تمامی دارو هایی که در حال حاضر مصرف می کنید
  • اگر بیمه درمانی یا دندانپزشکی دارید، لطفاً اطلاعات بیمه خود و یا برگه تائیدیه را همراه خود بیاورید تا در زمان صرفه جویی صرفه جویی شود.
نکته : تمامی بیماران زیر 18 سال باید همراه والدین یا قیم قانونی خود برای جلسات مشاوره یا درمان مراجعه کنند.

لطفا در صورتی که بیماری یا شرایط پزشکی جدی از جمله فشار خون، دیابت، دریچه قلب مصنوعی، صرع و غیره دارید یا در حال حاضر دارو هایی ازجمله دارو های قلبی، آسپیرین، ضد انعقادی ، دارو های پوکی استخوان و غیره مصرف می کنید قبل از شروع درمان به ما اطلاع دهید.

در صورتی که از آزمایشات یا تصاویر رادیوگرافی شما مدت طولانی گذشته باشد ممکن است که به تصاویر جدید یا آزمایشات جدید نیاز داشته باشید

ثبت اطلاعات بیماران جدید

    Open chat