معرفی بیمارستان دندانپزشکی

بیمارستان دندان پزشکی تهران

در بیمارستان دندان پزشکی تهران ، ما به درمان در تمامی تخصص های دندانپزشکی با دامنه وسیعی از جراحی های فک و صورت ، زیبایی ، ایمپلنت تا اصلاح رابطه فکی، ارتودنسی و کودکان می پردازیم. ما درد های صورتی، آسیب های صورت و شکستگی ها را تشخیص میدهیم و درمان میکنیم.

بیمارستان دندان پزشکی تهران تشکیل شده است از تیم فوق العاده ای از دندانپزشکان، متخصصان ، پژوهشگران، بهداشتکاران دهان و دندان وپرستاران که خود را وقف سلامت فک و دهان و صورت شما و عزیزانتان کرده اند. دکتر های ما به دنبال ایجاد رابطه ای قوی میان هریک از بیماران ما هستند و همواره تلاش می کنند تا بهترین تجربه درمانی در بیمارستان و کلینیک های ما بوجود بیاید.

تیم بیمارستان دندان پزشکی تهران ، مجهزترین و به روزترین تکنولوژی موجود در دنیا را جهت درمان شما بکار می بریم تا در نهایت لبخند فوق العاده ای را به شما برگردانیم. بیمارستان دندان پزشکی تهران آخرین تکنولوژی را در زمینه های تصویر برداری دیجیتال که شامل اسکنر های داخل دهانی، میکروسکوپ های داخل دهانی و رادیوگرافی دیجیتال را دارا می باشد.

ماموریت ما

الهام بخشیدن امید و ارتقا سلامت دهان وفک وصورت از طریق درمان ، آموزش و تحقیقات یکپارچه.

چشم‌انداز

تغییر علم دندانپزشکی به جهت ارتقا و بهبود روند درمانی بیماری ها جدی و پیچیده و افزایش سلامتی دهان و دندان مردم.

تعهدات ما

ما در مجموعه بیمارستان دندان پزشکی تهران متعهد می شویم که برای مردم ساکن ایران بالاترین استاندارد های حرفه ای ، اخلاق پزشکی و مسئولیت های شخصی که اعتماد ارزشمند آنان را به دست آورد را برقرار کنیم. ما کتعد می شویم بهترین درمان موجود را فراهم کنیم و بیمارانمان و اعضای محترم خانواده آن ها را با صمیمت و همدلی درمان کنیم. ما همچنین متعهد می شویم بهترین نتیجه درمانی و بالاترین کیفیت خدمات را با استفاده از آخرین تکنولوژی با تلاش ویژه تیم های درمانی را به بیمارانمان برسانیم.

بیمارستان دندان پزشکی تهران کیفیت را در یک نگاه جامع از تمامی تجربه های بیمار تعریف می کند.

بیمارستان دندان پزشکی تهران
    Open chat