دندانپزشک در منزل

بیمارستان دندانپزشکی تهران متعهد به فراهم کردن درمان تخصصی و با کیفیت دندانپزشکی برای همه کسانی که نیازمند به درمان هستند، صرف نظر از سن یا ضعف بیمار می باشد. ما می دانیم که بعضی از بیماران مشکلات و سختی های جدی مانند مشکلات حرکتی ، شناختی و احساسی برای دریافت درمان دندانپزشکی به صورت سنتی در مطب دندانپزشک دارند. به همین منظور بیمارستان دندانپزشکی تهران برای چنین بیمارانی درمان تخصصی و باکیفیت را با به روز ترین تجهیزات و تکنولوژی به وسیله متخصصین با تجربه در محل زندگی و اقامت بیماران فراهم می کند.

در کشور ما، جمعیت افراد مسن رشد بیشتری داشته و عمر بیشتری را نیز تجربه می کنند. ما نیز شناخت بیشتری در درمان کودکان و بزرگسالانی که نیازمند مراقبت ویژه هستند پیدا کرده ایم. اما ، این جمعیت کمتر مورد توجه قرار گرفته و وقتی به مطب های دندانپزشکی مراجعه می کنند به خوبی درمان نمی شوند.

برای بیماران با محدودیت های حرکتی و شناختی یا معلولیت های جسمی، تیم های درمانی متحرک ما از دندانپزشکان و بهداشتکاران دهان درمان های دندانپزشکی را در خانه فراهم می کنند.

درمان دندانپزشکی در زمان کرونا

با شیوع و گسترش بیماری کرونا و به منظور جلوگیری از همه گیری بیماری کووید 19، بیمارستان دندانپزشکی تهران همواره آماده خدمت‌رسانی به بیماران نیازمند درمان اورژانسی دندانپزشکی در منزل می باشد. در صورتی که مشکل جدید دندانی برای شما بوجود آمده با ما تماس بگیرید تا به صورت مجازی معاینه شوید و در صورتی که مشکل دندانی شما بر طرف نشود تیم کادر درمانی بیمارستان دندانپزشکی تهران با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در منزل و یا محل سکونت شما حاضر شده و خدمات اولیه و حیاتی را برای شما ارائه خواهد کرد.
ارائه خدمات دندانپزشکی در منزل با رعایت تمامی نکات بهداشتی از قرار گرفتن بیماران نیازمند درمان دندانپزشکی در محیط های آلوده و در ارتباط بودن با بیماران ناقل بیماری کرونا جلوگیری خواهد کرد. بیماران دارای بیماری زمینه‌ای در شرایط پاندمی کرونا نیازمند احتیاط بیشتر هستند و حضور آن‌ها در مطب های دندانپزشکی ممکن است سلامت آن‌ها را با خطر ابتلا به کرونا همراه کند. بیمارستان دندانپزشکی تهران از آخرین تکنولوژی تصفیه هوا و فیلتر های پیشرفته تصفیه کننده هوا برخوردار بوده اما با وجود تمام تمهیدات لازم اولویت بیمارستان سلامتی بیماران و همراهان بوده است و بیش از پیش خدمات خارج کلینیک و بیمارستان را در نظر گرفته است.

Patient_99252104-600x400-min
    Open chat